Õpilaste tulemused 2023/2024. õppeaastal

Õpilase nimi Klass Konkurss, olümpiaad, võistlus Koht

Juhendaja

Remiri Paaps 5.c Harjumaa matemaatikaolümpiaad I koht Kairi Keldo-Asi
Evgeni Karasevich 3.a Harjumaa poiste joonistusvõistlus "Superkangelase auto" Võidutöö Riina Remmel
Karl Ander Ivanovs 3.d Harjumaa poiste joonistusvõistlus "Superkangelase auto" Võidutöö Marge Kalapüüdja
Edward Nilender 2.c Harjumaa poiste joonistusvõistlus "Superkangelase auto" Võidutöö Heidy Siirak
Kaur Kongi 2.b Harjumaa poiste joonistusvõistlus "Superkangelase auto" Võidutöö Mirje Hagur
Roosi Matilda Padari 9.c Keemiaolümpiaadi maakondlik voor III koht Eda Selgis
Madis Kaarli 8.c  Keemiaolümpiaadi maakondlik voor III koht Maarika Avloi
Kennart Sander Rahuoja 12.a Kunstiolümpiaadi Harjumaa voor I koht Marje Tahk
Mattias Maalik 11.a Keemiaolümpiaadi Harjumaa voor IV koht Maarika Avloi
Anett Hainas 10.a Harjumaa etluskonkurss II-IV Hedda Maurer
Madis Kaarli 8.c  Matemaatikaolümpiaadi Harjumaa voor II koht Riivo Rivimets
Eleanor Susanna Türk 5.c  Maakondlik Spelling Bee võistlus II koht Kristin Jõgi
Remiri Paaps 5.c  Maakondlik Spelling Bee võistlus III koht Kristin Jõgi
Bianca Sinivee 10.b Rae valla ettevõtlike tunnustuskonkurss Rae valla ettevõtlik noor 2023  
Viimane lend muusikali korraldustiim - Mia-Marleen Tõnis, Kleer Tupits, Katriin Kirss, Marta Solovjova, Catreen Rebeca Johanson, Kennart Sander Rahuoja, Berit Hallik, Hanna Lisette Kloren, Anete Mooro, Lisette Malla, Pilleriin Tõnisson, Maria Lisett Malsroos Väli, Johanna Paenurm, Rasmus Harak

12.a

12.c

vilistlased

Rae valla ettevõtlike tunnustuskonkurss Rae valla ettevõtlik tegu 2023 Kriste Kald
Thomas Steinberg 12.c Haridussaadik Euroopa Parlamendi partnerkoolide programmi EPAS inimõigusteteemalisel seminaril Korraldaja tunnustus   
Kooliteater   Betti Alverile pühendatud luulefestival Trupp pälvis etendusega "Kas sinagi oled siis nukk?" stiilipuhta terviku preemia Ingrid Mikk
Kleer Tupits 12.c

Betti Alverile pühendatud luulefestival
 

Näitlejapreemia Ingrid Mikk
Elisabeth Valdmann 7.c MM võistlused rahvusvahelises kabes Poolas - vanuseklassi G13 tüdrukud VI Arno Uutma
Tormi Kull 11.b

Eesti meistrivõistlused kiirmales -         vanuseklassi U18 noormehed

III koht Tiina Raud
Rebecca Maria Pulk 7.b Harjumaa meistrivõistlused kiirmales - vanuseklassi U14 neiud II koht Tiina Raud
Kert Pukk 7.c Harjumaa meistrivõistlused kiirmales - vanuseklassi U14 noormehed III koht Tiina Raud
Rauno Välba 8.b Harjumaa meistrivõistlused kiirmales - vanuseklassi U14 noormehed III koht Tiina Raud
Elisabeth Vahtras 11.c Harjumaa meistrivõistlused kiirmales - vanuseklassi U18 neiud I koht Tiina Raud
Sander Aasma 8.b Harjumaa meistrivõistlused kiirmales - vanuseklassi U18 noormehed III  koht Tiina Raud
Matthias Laurand 12.c Harjumaa meistrivõistlused kiirmales - vanuseklassi U18 noormehed II koht Tiina Raud
Tormi Kull 11.b Eesti koolide meistrivõistlused kiirmales - võistkondlik tulemus VI koht Tiina Raud
Rasmus Pallum 9.d Eesti koolide meistrivõistlused kiirmales - võistkondlik tulemus VI koht Tiina Raud
Markus Harald Meidra 7.c Eesti koolide meistrivõistlused kiirmales - võistkondlik tulemus VI koht Tiina Raud
Sander Aasma 8.b Eesti koolide meistrivõistlused kiirmales - võistkondlik tulemus VI koht Tiina Raud
Rasmus Uljas 9.d Eesti koolide meistrivõistlused kiirmales - võistkondlik tulemus VI koht Tiina Raud
Matthias Laurand 12.c Eesti koolide meistrivõistlused kiirmales - võistkondlik tulemus VIII koht Tiina Raud
Rauno Välba 8.b Eesti koolide meistrivõistlused kiirmales - võistkondlik tulemus VIII koht Tiina Raud
Markkus Anderson 7.d Eesti koolide meistrivõistlused kiirmales - võistkondlik tulemus VIII koht Tiina Raud
Henri Lõhmus 4.e Eesti koolide meistrivõistlused kiirmales - võistkondlik tulemus VIII koht Tiina Raud
Mia Loore Ama
 
4.b

Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere kuulab ja vaatab"

I koht Rita Jõemets
Oliver Martin Madiste 6.c Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere kuulab ja vaatab" I koht + eripreemia Aili Leukmann-Tamm
Joonatan Pärn 6.b Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere kuulab ja vaatab" Eripreemia Biby Lilander