Täname õpilasi ja nende juhendajaid

Kennart Sander Rahuoja  (10.a) - pälvis vabariiklikul kunstiolümpiaadil kohapealse loovtöö eest Kunstihariduse Ühingu eripreemia. Õpetaja  Marje Tahk.

Soome keele olümpiaadi eelvoorust pääsesid lõppvooru meie koolist 3 õpilast: Kirsika Link (12.a), Helerin Link (12.a) ja Rasmus Tamm (12.a). Õpetaja Liia Hokkanen.

HTM tänab õpetajat Aili Leukmann õpilasi luuleradadele suunamise eest emakeelepäevale pühendatud konkursil. Suurepärane!

Kaspar Vares (5.d klass) - Nutisprodi eelvõistluste tulemusena jõudis piirkondlikku finaali (õpetaja Heidy Siirak). Suurepärane!

Üleriigilise võistluse Nutisport I etapi tulemused. Tippspordi arvestus (Põhja-Eesti piirkond): Kaspar Vares (5.d) - 2. koht, Sander Miil (5.c) - 4. koht, Kert Pukk (5.c) - 11. koht, Joanna Rätsepp (5.c) - 14. koht, Karoline Akk (5.d) - 15. koht, Jakob Sinimäe (5.c) - 18. koht, Miriam Paesüld (5.c) - 20. koht, Hanno Klimov (5.d) - 23. koht, Markus Harald Meidra (5.c) - 24. koht. Rahvaspordi arvestus: Kaspar Vares (5.d) - 3. koht, Jakob Sinimäe (5.c) - 4. koht, Lisete Unt (5.b) - 10. koht, Sander Miil (5.c) - 14. koht, Madli Kongas (5.c) - 18. koht, Martti Hargisk  (5.c) - 19. koht, Kert Pukk (5.c) - 21. koht, Triinu Rebane (5.c) - 23. koht, Hanno Klimov (5.d) - 24. koht, Älis Sinikas (5.d) - 26. koht, Viktoria Karasevich (5.d) - 28. koht. Õpetajad Mirje Hagur, Heidy Siirak, Triin Tammistu.

Üleriigilisel kodu-uurimistööde konkursil "Meie pere vanad asjad" pälvisid mitmed meie kooli õpilased eriauhindu. Ajakirja Hea Laps preemiad: Kirsten-Kristin Veeborn (5.g klass; juhendaja Margit Veeborn), Markkus Anderson (5.d klass; juhendaja Heidy Siirak); Eesti pedagoogika arhiivmuuseumi preemia: Madis Kaarli (6.c klass; juhendajad Kristin Uuemäe, Kaido Kaarli); Järva muuseumi preemiad: Elisabeth Pallo (5.c klass; juhendajad Triin Tammistu, Britt Pallo), Joanna Rätsepp (5.c klass; juhendajad Triin Tammistu, Sigre Rätsepp), Aadrian Müür (5.e klass; juhendajad Monika Piil, Kaili Kahro), Kertu Liisa Rahuoja (6.c klass; juhendajad Kristin Uuemäe, Kaile Sander). Täname ja kiidame tööde koostajaid ja nende juhendajaid.

Üleriigilise võistluse Nutisport I etapi tulemused. Tippspordi arvestus (Põhja-Eesti piirkond): Markus Harald Meidra (5.c) - 10. koht, Jakob Sinimäe (5.c) - 1. koht, Miriam Paesüld (5.c) - 14. koht, Elisabeth Valdmann (5.c) - 15. koht, Kaspar Vares (5.d) - 16. koht, Martti Hargisk  (5.c) - 17. koht, Madli Kongas (5.c) - 19. koht, Hanna Helena Tuul (5.c) - 20. koht, Lisete Jakobson (5.b) - 21. koht, Kert Pukk (5.c) - 25. koht, Kristin Uibokand (5.c) - 26. koht. Rahvaspordi arvestus: Kaspar Vares (5.d) - 1. koht, Madli Kongas (5.c) - 4. koht, Kiur Kristjan Pero (5.c) - 5. koht, Miriam Paesüld (5.c) - 9. koht, Martti Hargisk (5.c) - 10. koht, Kert Pukk (5.c) - 12. koht, Hanna Helena Tuul (5.c) - 13. koht, Sander Miil (5.c) - 14. koht, Jakob Sinimäe (5.c) - 16. koht, Rebecca Rammul (5.c) - 17. koht, Elisabeth Pallo (5.c) - 19. koht, Markus Harald Meidra (5.c) - 22. koht, Liia Helli Joamets (5.c) - 23. koht, Milena Vesper (5.c) - 27. koht. Õpetajad Mirje Hagur, Heidy Siirak, Triin Tammistu.