Jüri Gümnaasiumi tugikeskus

Amet

Nimi

Telefon

E-post

Vastuvõtuajad

Tugikeskuse juhataja, HEV koordineerija Annika Kask

622 4246

55510079

tugikeskusejuhataja@jyri.edu.ee

 

Esmaspäevast reedeni
9.00-16.00

Lastevanematele esmaspäeviti

15.00-16.00 või kokkuleppel

Psühholoog (1.-5.klassid)

Avelin  Alliksaar

622 4211


5552 2578

avelin.alliksaar@jyri.edu.ee

 

Esmaspäevast reedeni
9.00-15.00

Lastevanematele kokkuleppel

Psühholoog-karjäärinõustaja (6.-12.klassid)

Mikk Taniel

622 4297

5553 7745

mikk.taniel@jyri.edu.ee

Esmaspäevast reedeni
9.00-15.30

Lastevanematele kokkuleppel

Sotsiaalpedagoog

Klasside jaotus: 

A B D G V L/LÕK
1 1 1   1  
2 2     2  
3 3     3  
4 4     4  
5 5   5 5  
6 6   6    
7 7   7 7
8 8       8
9 9       9

 

Terje Luude

622 4212

524 8473

terje.luude@jyri.edu.ee

Esmaspäevast reedeni
9.00-15.30

Lastevanematele kokkuleppel

Sotsiaalpedagoog

Klasside jaotus:

C D E G V
1   1 1  
2 2 2    
3 3 3    
4 4 4    
5 5 5   5
6 6 6    
7 7 7    
8 8 8   8
9 9 9    

 

Kristlin Kask

622 4227

5553 0155

kristlin.kask@jyri.edu.ee

Esmaspäevast reedeni 9.00-15.30

Lastevanematele kokkuleppel

Eripedagoog

 

Merike Hütt

622 4291

 

merike.hutt@jyri.edu.ee

 

Esmaspäevast reedeni tunniplaani alusel Lapsevanematele kokkuleppel

Eripedagoog Marian Leppik 622 4209 marian.leppik@jyri.edu.ee  Esmaspäevast neljapäevani tunniplaani alusel
Lastevanematele kokkuleppel
Eripedagoog Veronica Kaupmees 622 4209 veronica.kaupmees@jyri.edu.ee  Esmaspäevast neljapäevani tunniplaani alusel
Lastevanematele kokkuleppel

Logopeed

Marianne Martinson

 

marianne.martinson@jyri.edu.ee

Esmaspäevast neljapäevani tunniplaani alusel
Lastevanematele kokkuleppel

Väikeklassi õpetaja

Ene Nurmsoo

622 4209

ene.nurmsoo@jyri.edu.ee

 

Väikeklassi õpetaja Carolin Kaubi 622 4209

Tööleping peatatud

 

 
Väikeklassi õpetaja Sandra Ausmees 622 4209

sandra.ausmees@jyri.edu.ee

 

 
Väikeklassi õpetaja Regina Sulu 622 4209

regina.sulu@jyri.edu.ee

 

 
Väikeklassi õpetaja Janet Kask 622 4209 janet.kask@jyri.edu.ee 

 

 

Õpiabiõpetaja  Eda Türi 622 4209 eda.turi@jyri.edu.ee

 

Abi- ja asendusõpetaja

Vilve Mill

622 4290

vilve.mill@jyri.edu.ee

Kolmapäeviti, neljapäeviti ja reedeti

Abiõpetaja

Raina Sinisalu

622 4290

raina.sinisalu@jyri.edu.ee

 

Abi- ja asendusõpetaja Diana Tõnismäe 622 4290

diana.tonismae@jyri.edu.ee 

 

 
Abi- ja asendusõpetaja Elve Ots 622 4290

elve.ots@jyri.edu.ee

 

 
Abi- ja asendusõpetaja Styna Eerma 622 4290

styna.eerma@jyri.edu.ee

 

 

Abi- ja asendusõpetaja

Jüri Järvik 622 4290 juri.jarvik@jyri.edu.ee Esmaspäevast neljapäevani
Abi- ja asendusõpetaja Lev Karpov 622 4290 lev.karpov@jyri.edu.ee

 

Füsioterapeut

Margit Juudas