Spordikalender

Kuupäev Sihtgrupp Koht Sündmus Ruum Nimekrja koostaja
SEPTEMBER
                             24.09.2020 4.-9. kl   Spordinädal: Klassidevahelised staadioniteatejooksud staadion S:J
                             18.09.2020 5.-12. kl Kose Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes   Vechterstein, Remmelgas
                         kuni 7. kl   Harjumaa koolidevahelised MV jalgpallis alagrupid ja finaal   Pent
  8.-9. kl   Harjumaa koolidevahelised MV jalgpallis alagrupid ja finaal   Pent
  1.-5. kl Jüri Gümnaasium Rae valla koolidevahelised MV'd rahvastepallis   Kants
  10.-12   Harjumaa koolidevahelised MV jalgpallis alagrupid ja finaal   Remmelgas
24.09.2020 10.-12.kl Pallihall, võimla Gümnaasiumi pallimängud (jalgpall, saalihoki, 3on3 koss) P.h, võimla Kärt
  6.-9. kl   EKSL Korvpall, meistriliiga poisid   SJ
  1.-12.kl   EKSL Teatejooks   SJ
OKTOOBER
7-11.10.2020 10.-12. kl. Kehra Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis tüdrukud staadion Pajumets
2.10.2020 õp vs gümn   Õpetajate päev, võrkpall võimla SJ
  4.-7. kl   EKSL 3on3 Harjumaa eelvõistlus   SJ
  10.-12. kl   Harjumaa koolidevah MV korvpallis alagrupid ja finaal poisid   Remmelgas
28.10-1.11.2020 4.-5. kl   Harjumaa koolidevahelised MV rahvastepallis tüdrukud   Kants
NOVEMBER
4-8.11.2020 8.-9. kl   Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis tüdrukud   Pajumets
      EKSL Tähelepanu Start algrupp   Kants
4-8.11.2020 4.-5. kl   Harjumaa koolidevahelised MV rahvastepallis poisid   Kants
11-22.11.2020 8.-9. kl   Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis poisid, alagrupid,finaalid   Remmelgas
11.-15.11.2020 3. kl Kehra Harjumaa koolidevahelised MV rahvastepallis poisid   S.Kants
25.-29.11.2020 6.-7. kl Keila, Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis poisid pallihall Remmelgas.
  6.-9. kl Kehra EKSL Korvpall, rahvaliiga tüdrukud   Pajumets
18.-22.11.2020 3.kl Kehra Harjumaa koolidevahelised MV rahvastepallis tüdrukud   Kants
  4.-5. kl   EKSL DUMLE rahvastepallis, poisid, tüdrukud piirkonna finaal   Kants 
  4.-6. kl.   TV10 OL.starti Harjumaa 2019a.I võistlus   Loik
  1.-3.kl   DUMLE rahvastepall   Kants
DETSEMBER
           
4.12.2020 4.-12.kl Keila Harjumaa koolidevahelised MV ujumises   Vechterstein; Pent
3.12.2020 1.-5. kl Ujula Ujumisvõistlus ujula S.J
10.12.2020 6.-12. kl Võimla Võimlemisvõistlus   S.J
JAANUAR
  6.-7. kl   EKSL Jalgpall/alagrupid/ veerandfinaalid   Pent
15.01.2020 4.-6.kl   TV 10 ol.start Harjumaa 2016 a finaalvõistluste II võistlus  Lasnamäe Loik
16.01.2020 10.-12.kl   Harjumaa koolide võrkpall neiud+noormehed Kiili Pajumets
21.01.2020 7-9.kl   Harjumaa koolide võrkpall - poisid   Pent
22.01-2020 4.-12.kl   Harjumaa koolidevahelised sisekergejõustiku MV Lasnamäe Loik
23.01.2020 5.kl   Klassidevaheline rahvastepall   Loovtoo. Loik
29.01.2020 4.kl   Klassidevaheline rahvastepall   Loovtöö Loik
                                30.01.2020  4.-12.kl   Tõmba Jüri   S:J
05.02.2020 7.-9.kl   Harjumaa koolide MV võrkpall- tütarlapsed Kiili Kants
VEEBRUAR
04.02.2020 7.-9. kl   EKSL Osavaim korvpallur Jüri S.J.
  2.kl   Klassidevahelised vigurteatejooksud Pallihall Vechterstein; Kants
31.01.2020 4.-12. kl   Harjumaa koolite teatesuusatamine Kõrvemaa Vechterstein+ Remmelgas
  1. kl   Klasside vahelised vigurteatejooksud pallihall Vechterstein; Kants
  4.kl   Klasside vahelised vigurteatejooksud pallihall Vechterstein;Kants
  3.kl   Klasside vahelised vigurteatejooksud pallihall Vechterstein; Kants
  5.kl   Klasside vahelised vigurteatejooksud pallihall Vechterstein; Kants
13.02.2020 kuni 6 kl. Kiili Harjumaa koolide võrkpall -poisid   Remmelgas
13.02.2020     Õpilased vs. vilistlased Sõbrapäeva korvpall P.H. S.J.
19.02.2020 kuni 6kl. Kiili Harjumaa koolide võrkpall - tütarlapsed   Kants
18.02.2020 1.-12. kl 18.00-20.00 Vabariigi aastapäeva ujumisvõistlus Kool vs. VIL! ujula S.J
MÄRTS
  2.-5. kl   Tähelepanu, Start! Alagrupivõistlused    
  2.kl   Klassidevahelised rahvastepalli võistlused P.h, võimla Kants+Vechterstein
  3.kl   Klassidevahelised rahvastepalli  võistlused P.h, võimla Kants+Vechterstein
18.03.2020 4.-12.kl Tallinna Spordihall Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused sisekergejõustikus   Loik
  6.-7. kl   EKSL 3on3 korvpalliturniir   SJ
  10.-12 kl P+T   EKSLAkzoNobel Cup võrkpall Viljandi  
APRILL
  2.-5. kl   Tähelepanu, Start poolfinaal Viljandi Kants+Vechterstein
16.04.2020 1.-12. kl   Jüripäeva teatejooksud tammik SJ
05.05.2020 4.-12. kl   Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateatejooksudes   Vecterstein+ Remmelgas
MAI
  2.-5. kl   Tähelepanu, START! finaalid   Kants+Vechterstein
29.05.2020 6.-8. kl   Kooli meistrivõistlused kergejõustikus staadion S.J
  10.-11. kl   Kooli meistrivõistlused kergejõustikus staadion S.J
  1.-5. kl   EKSL jalgpall   Pent
mai I pool 5.-7. kl   Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis, OK    
  4.-6. kl   TV 10 ol.start Harjumaa 2016 a finaalvõistluste III-IV võistlus            Loik.
  6.-12. kl   EKSL koolidevahelised MV kergejõustikus    
JUUNI
3.06.2020 1.ja 4.-6. kl   spordipäev staadion S.J
5.06.2020 2.-3.kl   Spordipäev staadion S.J
  4.-6.kl   TV 10 ol.start Harjumaa 2020 a finaalvõistluste mitmevõistlus  Kuusalu   Loik.