Meie kooli tulemused Spelling Bee maakondlikul võistlusel

2. veebruaril toimus Kurtna koolis 5. klasside maakondlik Spelling Bee võistlus. Jüri Gümnaasiumi esindasid Remiri Paaps (5.c), Eleanor Susanna Türk (5.c), Mari Lillemägi (5.e), Marii Bergmann (5.b) ja Uku Lehispuu (5.b). Maakondlikul võistlusel oli palju osalejaid (üle 60). Pingelise finaali tulemusena saime rõõmustada – maakondliku 2. koha saavutas Eleanor Susanna Türk (õp Kristin Jõgi), 3. koha Remiri Paaps (õp Kristin Jõgi) ning 5. koha Mari Lillemägi (õp Triin Tammistu).

Õnnitleme!

18. jaanuaril toimus meie kooli eelvoor (1. koht – Jaak Frederik Peterson (5.e), 2. koht – Mari Lillemägi (5.e), 3. – 4. koht Eleanor Susanna Türk (5.c) ja Remiri Paaps (5.c), 5. koht – Marii Bergmann (5.b) ning 6. koht – Uku Lehispuu (5.b).

Kooli Spelling Bee korraldasid õp Annika Allikson ja õp Triin Tammistu.