Lemmikloomapäev

24.05.2024

24. mail toimus 2. klasside lemmikloomapäev. Kohal olid koerad, kassid, merisiga ja 2 mesilast. Tutvusime õues lemmikutega, kuulasime õpilaste ettevalmistatud tutvustusi oma lemmikutest, nautisime esinejaid ning TORE-ringi õpilased  valmistasid ette ka heategevusliku kohviku ja tegid noortele õpilastele mänge.

• Meie õpetaja Merike Hütt tutvustas oma koera Birdiet, rääkis koera heaolust ja tegi vingeid agility trikke koos kuulajaskonnaga.
  • Kohale olid tulnud mitmed koerad ja kassid. Koeri oli nii suuri kui ka väikseid, näiteks tulid kohale tiibeti mastif, berni alpikoer, saksa lambakoer, valge šveitsi lambakoer. Kassid olid kohale tulnud jalatustrakisdega ning olid õues väga  ettevaatlikult uudishimulikud.