Lastekaitsepäeva trall

3.06.2024

Lastekaitsepäeva raames korraldasid õpilasesinduse liikmed 1.-4. klassidele vahva teatejooksu stiilis mängude hommikupooliku. Esmalt oodati staadionile 1.-2. klasside õpilasi ja teises vahetuses oodati 3.-4. klasse. Staadionile saabudes jagati õpilased kümnesse erinevasse tiimi. Õpilased jagati kümneks ja nii tekkisid segatiimid. Õpilased said esmalt mängida mängu kommijaht, mille raames tuli koonuste alt leida komm ja viia see oma tiimi juurde. Oluline oli õpilaste jaoks jälgida, milliste koonuste alt juba kommid on võetud ja kus all komme veel peidus võib olla. Lisaks tehti õpilastele tasakaalu võistlust, rõngast läbi pugemise võistlust. Samuti ka kängurumängu, kus õpilane pidi rõnga enda ette maha viskama ja sinna sisse hüppama ja seda tegevust kordama kuni märgitud alani. Veel said õpilased teha palli slaalomit, palli kandmist kahe keha vahel ja palli edasi andmist.

Õpilastele ja õpetajatele üritus väga meeldis ja nad nautisid sooja ilma ning lustlikke ülesandeid.