Raamatute KIIRABI!

Head õpilased!

Käib õpikute tagastamine. Korras õpikute kõrval tagastatakse õpperaamatukokku endiselt ka katkisi õpikuid. Et järgmisel õppeaastal saaksid kõik õpilased terved ja puhtad ÕPIKUD, selleks TEEME need nüüd KORDA.

1. Enne tagastamist leidke AEG, et oma õpikud rahulikult ÜLE KONTROLLIDA. Peale ümbriskaante ja kõikide paberite eemaldamist oleks hea raamatute kaante pealt niiske lapi või paberiga pühkides eemaldada lahtine mustus.
  2. Seejärel palun kõik raamatu NURGAD üle kontrollida ja hargnevad kohad pulgaliimiga kinni LIIMIDA ning sirgeks suruda.
  3. Edasi võiks parandada õpiku muud vead koduste vahenditega või vajadusel küsida nõu ja parandamise vahendeid õpperaamatukogust.

NB! Meie kooli hakkajate õpilaste kaasabil oleme teinud mõned fotod ja videod õpikute parandamise kohta RAAMATU KIIRABIS. Need on koondatud veebilehele, mida hakkame edaspidi täiendama.

Vaata videosid ja pildimatejali SIIT: https://sites.google.com/.../%C3%B5pikute-korrastamine