Rae valla koolide ÕE-de kohtumine

8.05.2024

Meie kooli huvijuht Triin koos Peetri kooli huvijuhi Teelega korraldasid 8.mail Rae valla koolide õpilasesinduste kohtumise. Kohtumine toimus Peetri koolis.

Kuna meie kool on järgmisest õppeaastast põhikool ja õpilasesindust hakkavad juhtima just põhikooli õpilased, siis oli väga kasulik saada teadmisi, kuidas teised põhikoolid meie vallas tegutsevad.

Arutati rõõme ja muresid; tutvustati oma kooli õpilasesinduste tegemisi ning mõtiskleti edasiste ühiste tegevuste üle.

Kohal olid viie kooli esindused: Jüri Gümnaasium, Peetri kool, Lagedi Kool, Kindluse Kool ja Järveküla Kool. Kokku 35 õpilast ja huvijuhid.

Oli väga lahe tutvumine ja arutlused ning ootame juba järgmisi kohtumisi ja valla üleseid ühistegevusi.