Sõbrapäeva nädal

12.02.-16.02.

Esmaspäevast kolmapäevani oli kõikidel klassidel võimalus viia oma klassi postkast alla söökla ette ning kogu koolipere sai üksteisele toredaid sõbrapäeva kaarte saata.

Kahel päeval toimus ka sõbrapäeva laat, kus 1.-6. klasside õpilased said müüa enda tehtud asju.

Kolmapäeval, kui oli päris sõbrapäev, oli stiilipäev. Õpilasesindus kutsus üles kandma punast, roosat või südametega riietust. Lisaks oli kolmapäeval võimalik oma sõpra üllatada roosiga. Roose sai ette tellida või piiratud koguses ka kohapeal osta.

Sõbrapäeval tegid TORE-ringi õpilased kooliperele ka tantsuvahetunde, et koolipäeva lõbusust ja vaheldust lisada.

Õpilastel ja õpetajatel oli sõbrapäeval võimalik kohtuda ka vahvas võrkpalli lahingus. Mängus jäid seekord peale õpilased.

Samuti oli sel nädalal ka üllatus õpetajatele magusa koogikese näol. Õpetajatel oli võimalik iga päeva võtta osa erinevatest tegevustest.