Pusade ja kottide uus tellimisperiood avatud!

Hea koolipere!

Avame tänasest uue pusade tellimiskeskkonna. Tellimise periood kestab 2 nädalat: 13.04.2021-27.04.2021.

👕TÄISKASVANUTE PUSA 👕
Kooli tunnuslause jääb seljale ja ette rinnale võimalik lisada nimi. Pusasid saab valida värvitoonis: must, punane, kollane, hall, sinine. Kooli tunnuslause võimalik panna kas kollase või rohelise värviga. Tegemist sama mudeliga(Kariban), mis oli ka esimesel tellimisel.

👕LASTE PUSA 👕
Laste pusa on saadaval kahte erinevat mudelit seoses sellega, et laos ei ole vana mudelit pakkuda enam kõikides värvitoonides. Esimene mudel (Kariban) on laste suuruses kollast ja punast ning teisel mudelil (Organic cotton), mis on 3 eurot kallim, on võimalik valida musta, halli ja sinist tooni.

👜KOTT 👜
Riidest kotti saab valida kooli tunnuslausega kahes värvitoonis: must ja hall. Võimalus valida kahe kirja värvitooni vahel: kollane ja roheline.

👉KUIDAS TELLIDA 👇
1. Link tellimiskeskkonda:
https://www.cognitoforms.com/ATrykk/J%C3%BCriG%C3%BCmnaasiumiVormideTellimine2
2. Vali välja õiges mõõdus ja koguses tooted. Kindlasti vali 👉 mõõdutabeli 👈 järgi, mitte ainult üldsuuruse järgi. Täpsem toodete kirjeldus piltidega: https://atrykk.ee/kooliriided/j%C3%BCri-g%C3%BCmnaasium
3. Täida lüngad oma andmetega.
4. Nimi läheb pusale nii, nagu tellimisvormi selle kirjutate. Sümboleid ei saa kasutada.
4. Teile saadetakse toodete eest arve, mille tasumisel lähevad tooted tellimusse.
5. Kui tooted valmis, saate need kätte koolist noortejuhi kabinetist 236 või antakse teada eraldi jagamiseks mõeldud aeg ja koht.
6. Valmimise aeg ca 3-4 nädalat peale tellimisperioodi lõppu.

Ära maga seda võimalust maha!